IRT 3000

Sadržaj

uredništvo

Nakladnik časopisa IRT3000 ADRIA
PROFIDTP, d. o. o.
Gospočak 58
10000 Zagreb
Hrvatska

OIB: 55579522185
Matični broj: 02244942
Bank: Raiffeisen Bank Austria d.d., Petrinjska 59, 10000 Zagreb, Hrvatska
SWIFT: RZBHHR2X
Broj računa: HR68 2484008 1104258668

Adresa uredništva časopisa IRT3000 ADRIA
PROFIDTP d.o.o.
Časopis IRT3000
Gospočak 58
10000 Zagreb
Hrvatska

Simona Jeraj
Voditeljica uredništva
simona@irt3000.com


M:   +385 (0)98 409 690
E-pošta: info@irt3000.com

 

Glavni i odgovorni urednik Darko Švetak
darko@irt3000.com

Tehnički urednik Miran Varga
miran@irt3000.si

Urednik područja Nemetali Doc. dr. sc. Damir Godec
damir@irt3000.com

Urednik područja Nemetali Matjaž Rot

Urednik područja Alatničarstvo i strojogradnja David Homar

Urednik područja Spajanje, materiali i tehnologije dr. Damjan Klobčar
damjan.klobcar@irt3000.si

Urednik područja Spajanje, materiali i tehnologije dr. Borut Kosec

Urednik područja Održavanje i tehnička dijagnostika dr. Franc Majdič
franc.majdic@irt3000.si

Urednik područja Proizvodnja i logistika dr. Mihael Debevec
miha.debevec@irt3000.si

Urednik područja Suvremene tehnologije Denis Šenkinc
denis@irt3000.si

Urednik internetskih stranica Miha Zibelnik

 

Stručno vijeće časopisa

Izv. prof. dr. sc. Zlatan Car
Prof. dr. sc. Goran Cukor
Prof. dr. sc. Igor Duplančić
Vladimir Ferdelji
Mr. sc. Željko Goja
Prof. dr. sc. Bojan Jerbić
Doc. dr. sc. Lado Kranjčević
Prof. dr. sc. Dubravko Majetić
Vladimir Orešković
Ljiljana Pedišić
Mr. sc. Gordana Pehnec Pavlović
Doc. Dr. Sc. Saša Sladić
Doc. dr. sc. Antun Stoić
Prof. dr. sc. Faruk Unkić
Doc. dr. sc. Saša Vlahinić
Damir Vranić
Izv. prof. dr. sc. Roberto Žigulić

ar©tur 2016